Please update your Flash Player to view content.

Soul Crystaly a jejich Stage(1-18)

Tisk
PDF
Soul Crystaly do zbraní potřebné na Special Abillity(SA) se získavají pomocí Questu Enhance Your Weapon. Jak Soul Crystaly nabíjet zjistite v popisu questu.

Informace plati pro verzi Lineage 2 Freya a výše.

Stage 1 - 2

  • Garden of Eva: Light Worm, Nos, Blade Stakato, Blade Stakato Worker, Blade Stakato Warrior.
  • Timak Outpost: Timak Orc, Timak Orc Warrior, Timak Orc Soldier, Timak Orc Archer, Timark Orc Troop Archer, Timak Orc Troop Warrior.

Stage 1 - 3

  • Devils Isle*: Unpleasent Humming, Light Bringer
  • The Forest of Mirrors: Forrest of Mirror Ghost(L46), Forrest of Mirror Ghost(L47)
  • Garden of Eva: Blade Stakato Drone, Water Giant, Queen Undine Lads.
  • Timak Outpost: Timak Orc Overlord, Timak Orc Shaman, Timak Orc Troop Leader, Timak Orc Troop Shaman

Stage 1 - 4

  • Devils Isle*: Death Flyer, Fiend Archer, Musveren
  • The Forest of Mirrors: Mirror, Forrest of Mirror Ghost (L48)
  • Garden of Eva: Evas Seeker, Theeder Piker, Theeder Mages, Garden Guard

Stage 1 - 5

  • Devils Isle*: Zakens Royal Guard, Kaim Vanul, Pirate Zombie Captain
  • The Forest of Mirrors: Harit Lizardman, Harit Lizardman Grunt, Harit Lizardman Archer
  • Garden of Eva: Doll Masters, Garden Guard Leader.

Stage 1 - 6

  • Devils Isle*: Doll Blader, Sairon, Sairons Doll, Sairons Puppet , Vale Master
  • Giants Cave: Halingka, Yintzu

Stage 1 - 7

  • Giants Cave: Paliote, Hamrut

Stage 1 - 8

  • Giants Cave: Kranrot

Stage 1 - 9

  • Devastated Castle: Doom Servant

Stage 1 - 10

  • Devastated Castle: Doom Guard , Doom Archers, Doom Knights
  • Tower of Insolence: Erin Edunce, Platinum Tribe Series, Angel Series.
  • Antharas Lair: Malruk Knight, Malruk Beserker, Malruk Lord, Limal Karinness, Karik, Pytans, Pytan Knight

Stage 11-12

  • Demon Prince, Ranku, Tully, Gwindorr, Last Titan Utenus, Hekaton Prime, Epidos, Cannibalistic
  • Stakato Chief, Giant Marpanak, Gorgolos, Aenkinel, Hannibal, Typhoon, Awakened Ancient
  • Sentry, Awakened Ancient Severer, Awakened Ancient Soul Extractor, Awakened Ancient Soul
  • Devourer, Awakened Ancient Fighter, Awakened Ancient Executor, Awakened Ancient Prophet,
  • Yehan Klodekus, Yehan Klanikus, Andreas Van Halter, Sailren, Gordon, Anais, Lilith, Anakim,
  • Ketra's Hero Hekaton, Ketra's Commander Tayr, Ketra's Chief Brakki, Soul of Fire Nastron,
  • Varka's Hero Shadith, Varka's Commander Mos, Varka's Chief Horus, Soul of Water Ashutar,
  • Ember, Uruka, Longhorn Golkonda, Cherub Galaxia, Fire of Wrath Shuriel, Last Lesser Giant
  • Glaki, Daimon the White-Eyed, Hestia, Guardian Deity of the Hot Springs, Ocean Flame Ashakiel,
  • Flamestone Giant, Gigantic Golem Baium, Kernon, Storm Winged Naga, Last Lesser Giant Olkuth, Palatanos of Horrific Power, Bloody Empress Decarbia, Death Lord Ipos, Death Lord Shax,
  • Antharas Priest Cloe, Krokian Padisha Sobekk, Icicle Prince Bumbalump, Death Lord Hallate,
  • Plague Golem, Water Dragon Seer Sheshark, Vanor Chief Kandra, Doom Blade Tanatos, Eilhalder
  • von Hellmann, Immortal Savior Mardil, Shilen's Messenger Cabrio, Korim, Roaring Skylancer,
  • Fafurion's Herald Lokness, Palibati Queen Themis, Beast Lord Behemoth, Anakim's Nemesis
  • Zakaron, Flame of Splendor Barakiel, Meanas Anor, Bloody Priest Rudelto, Spirit of Andras, the
  • Betrayer, Anakazel, Kernon's Faithful Servant Kelone, Demon's Agent Falston, Rahha, Fierce Tiger
  • King Angel, Gargoyle Lord Tiphon, Enmity Ghost Ramdal, Shilen's Priest Hisilrome, Roaring Lord
  • Kastor, Fairy Queen Timiniel, Zaken, The 3rd Underwater Guardian, Ghost of the Well Lidia,
  • Guardian of the Statue of Giant Karum, Ancient Weird Drake, Taik High Prefect Arak, Lord Ishka,
  • Core, Orfen, and Queen Ant.

Stage 13

  • Demon Prince, Ranku, Tully, Gwindorr, Last Titan Utenus, Hekaton Prime, Epidos, Cannibalistic
  • Stakato Chief, Giant Marpanak, Gorgolos, Aenkinel, Hannibal, Typhoon, Awakened Ancient
  • Sentry, Awakened Ancient Severer, Awakened Ancient Soul Extractor, Awakened Ancient Soul
  • Devourer, Awakened Ancient Fighter, Awakened Ancient Executor, Awakened Ancient Prophet,
  • Yehan Klodekus, Yehan Klanikus, Andreas Van Halter, Sailren, Gordon, Anais, Lilith, Anakim,
  • Ketra's Hero Hekaton, Ketra's Commander Tayr, Ketra's Chief Brakki, Soul of Fire Nastron,
  • Varka's Hero Shadith, Varka's Commander Mos, Varka's Chief Horus, Soul of Water Ashutar,
  • Ember, Uruka, Longhorn Golkonda, Cherub Galaxia, Fire of Wrath Shuriel, Last Lesser Giant
  • Glaki, Daimon the White-Eyed, Hestia, Guardian Deity of the Hot Springs, Ocean Flame Ashakiel,
  • Flamestone Giant, Gigantic Golem Baium, Kernon, Storm Winged Naga, Last Lesser Giant Olkuth,
  • Palatanos of Horrific Power, Bloody Empress Decarbia, Death Lord Ipos, Death Lord Shax,
  • Zaken, Core, Orfen, Valakas, Antharas, Scarlet van Halisha, Freya, Baylor, Takrakan, Dopagen,
  • Ice Knight Captain, Darion, Queen Shyeed, Water Spirit Lian, Anais, Darnel, Kechi, Tears, Beleth,
  • Ekimus, and Anakazel.

Stage 14

  • Demon Prince, Ranku, Tully, Gwindorr, Last Titan Utenus, Hekaton Prime, Epidos, Cannibalistic
  • Stakato Chief, Giant Marpanak, Gorgolos, Aenkinel, Hannibal, Typhoon, Awakened Ancient
  • Sentry, Awakened Ancient Severer, Awakened Ancient Soul Extractor, Awakened Ancient Soul
  • Devourer, Awakened Ancient Fighter, Awakened Ancient Executor, Awakened Ancient Prophet,
  • Yehan Klodekus, Yehan Klanikus, Andreas Van Halter, Sailren, Gordon, Anais, Lilith, Anakim,
  • Ketra's Hero Hekaton, Ketra's Commander Tayr, Ketra's Chief Brakki, Soul of Fire Nastron,
  • Varka's Hero Shadith, Varka's Commander Mos, Varka's Chief Horus, Soul of Water Ashutar,
  • Ember, Uruka, Zaken, Valakas, Antharas, Scarlet van Halisha, Freya, Baylor, Takrakan, Dopagen,
  • Ice Knight Captain, Darion, Queen Shyeed, Water Spirit Lian, Anais, Darnel, Kechi, Tears, Beleth,
  • Ekimus, and Anakazel.

Stage 15

  • Valakas, Antharas, Scarlet van Halisha, Freya, Baylor, Takrakan, Dopagen, Ice Knight Captain,
  • Darion, Queen Shyeed, Water Spirit Lian, Aenkinel, Anais, Darnel, Kechi, Tears, Beleth, Zaken,
  • Demon Prince, Ranku, Tully, Gwindorr, Last Titan Utenus, Hekaton Prime, Ekimus, Tiat, Epidos,
  • Giant Marpanak, and Gorgolos.

Stage 16

  • Valakas, Antharas, Scarlet van Halisha, Freya, Baylor, Takrakan, Dopagen, Darion, Queen
  • Shyeed, Darnel, Kechi, Tears, Beleth, Zaken, Ekimus, and Tiat.

Stage 17

  • Valakas, Antharas, Scarlet van Halisha, Freya, Baylor, Beleth, Zaken, Ekimus, and Tiat.

Stage 18

  • Valakas, Antharas, and Freya.
create by SlosMister
Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Propojení

Statistika Galerie

  • Počet obrázků   231
  • Počet kategorií   11
  • Počet komentářů   23